Topluma Hizmet Uygulamaları

 

 

 

 

  • 05 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Eşbah, 1-7 Nisan Kanserle Savaş Haftası kapsamında kanser ve Covid-19 pandemisi hakkında önemli bilgiler paylaştı.

 

 

  • 06 Nisan 2021 tarihinde, Kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliklerini her geçen gün artıran Üniversitemiz ile Düzce Valiliği arasında “Afet Farkındalık Eğitimi İş Birliği Protokolü” imzalandı.

 

 

 

 

 

  • 19 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Belkız Uyar, Hastanemizde hasta kabulüne başladı. Cildimizde dönemsel olarak görülebilen rahatsızlıklar hakkında bilgiler paylaşan Doç. Dr. Uyar, mevsim geçişlerinde cildimizi dış etkenlerden koruma yolları ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

 

  • 27 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Abdullah Belada, Hastanemiz KBB Kliniğinde başarıyla yapılan burun estetiği (rinoplasti) ameliyatı hakkında bilgiler verdi.