Bilgilendirici Toplantılar, Webinarlar, Dijital Ortamda Toplantılar

 

 

 

 • 03 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Sürekli İyileştirme Koordinatörlüğü’nün her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Öneri Değerlendirme Komisyonu Toplantısı’nda, öneri sahipleri fikirlerini anlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 13 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Genç Kızılay Topluluğu’nun düzenlediği “Güçlü Kadınlar” etkinliğinde Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kariyer sürecini, bilgi ve deneyimlerini anlattı.

 

 

 • 15 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından Dijitalleşme ve Pandemi Sürecinde Sosyal Bilimler Panelleri kapsamında düzenlenen “Sanal Dünyada Normal Dışı Davranışlar: Gerçek Yaşama Yansımaları” başlıklı program çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 • 19 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nün düzenlediği “Hemşirelikte Kariyer Günleri” etkinliğinde, sağlık sektöründe marka olmuş sağlık merkezi çalışanları, kurumlarını ve markalaşma sürecine giden yolculuklarını anlattı.

 

 

 • 19 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü tarafından düzenlenen “Öğretmen Buluşmaları: Öğretmenliğe İlk Adım” başlıklı konferans, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

 • 22 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen “Dünya Su Günü” programı, davetli konuşmacıların katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 26 Mart 2021 tarihinde, Üniversitemiz Kariyer Topluluğu tarafından gerçekleştirilen “Hayallerin Ötesinde Yaşamak” adlı etkinliğe konuk olan Ebru Dorman, kariyer yolculuğundaki deneyimlerini paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 • 06 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz Gölyaka Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Açık Ders” uygulamasında bu hafta, “Uluslararası Farklılaşan İş Kültürleri” başlığı altında, uluslararası ticarette dikkat edilmesi gereken noktalara değinildi.

 

 

 

 

 • 09 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz ile Düzce Valiliği arasında imzalanan “Afet Farkındalık Eğitimi İş Birliği Protokolü” kapsamında, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ali Kartal ve beraberindeki heyet, Rektörlük Çalıştay Salonu’ndaki toplantıda bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 

 • 13 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü tarafından düzenlenen “Matematik, Motivasyon ve Başarı” başlıklı program çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 • 19-26 Nisan 2021 tarihleri arasında, Üniversitemiz Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölümü Temel Sanat Eğitimi öğrencilerinin ürettiği eserler, “Temel Sanat Eğitimi Proje Sunum Sergisi” başlığı altında çevrim içi olarak sergilendi.

 

 

 

 

 

 

 • 21 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz İş Dünyasında Kadın Topluluğu’nun düzenlediği “İlk Yardım Eğitimi” başlıklı etkinlikte, İlk Yardım Eğitmeni – Ebe Elika Selsil, ilk yardımda bilinen yanlışlar ve doğrular hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

 

 • 21 Nisan 2021 tarihinde, Üniversitemiz İş Dünyasında Kadın Topluluğu’nun düzenlediği “Yeni Bakış Açısıyla Akıcı İngilizce Konuşun” başlıklı etkinlikte, Online İngilizce Koçu Funda İydir, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 07 Mayıs 2021 tarihinde, Üniversitemiz, TÜBİTAK, Düzce Teknopark ve Düzce TTO iş birliği ile düzenlenen “Horizon Europe - The Next EU Research & Innovation Investment Programme” ve “Horizon Europe – Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler ve Güvenli Toplumlar | 2021 Yılı Çağrıları Tanıtım ve Bilgilendirme Eğitimi” serisi tamamlandı.

 

 

 

 

 

 • 18 Mayıs 2021 tarihinde, Üniversitemiz Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi ile Genç Kızılay Topluluğu’nun birlikte düzenlediği  “İçimdeki Potansiyel ve Kariyerim” başlıklı etkinlik, çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 • 26 Mayıs 2021 tarihinde, Üniversitemiz ve Batman Üniversitesi’nin iş birliğinde düzenlenen “Doğu Akdeniz’de Ekonomik ve Politik Gelişmeler; Mavi Vatan ve Kıbrıs” online çalıştayında 21. yüzyılda değişen enerji ihtiyaçlarıyla birlikte önem kazanan Doğu Akdeniz, bilim insanları ve bürokratlar tarafından değerlendirildi.

 

 

 • 27 Mayıs 2021 tarihinde, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün hayata geçirdiği “Dijitalleşme ve Pandemi Sürecinde Sosyal Bilimler Panelleri” kapsamında “Dijitalleşen Kadın Şefler ve Profesyonel Mutfakta Kadın” başlığı altında kadın şeflerimizin bilgi ve deneyimlerine yer verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Üniversitemiz ile AssisTT şirketi arasında 2020 yılında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencilerine yönelik, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz ve Bahar Dönemlerinde verilen “Çağrı Merkezi Okulu” eğitimleri başarı ile sona erdi. 24 Haziran 2021 tarihinde, programa katılan 10 eğitmene teşekkür belgeleri online olarak takdim edildi.